365 dies a l’any al servei dels nostres pacients

vacaciones

Ni els festius, ni els caps de setmana, ni les vacances d’estiu … El calendari no altera el funcionament dels nostres centres que sempre estan oberts. A Institut Marquès sempre estem a la disposició dels nostres pacients

Ni els festius, ni els caps de setmana, ni les vacances d’estiu … El calendari no altera el funcionament dels nostres centres que sempre estan oberts. A Institut Marquès sempre estem a la disposició dels nostres pacients. Els embrions no fan festa i el seu benestar és la nostra responsabilitat. Per això, el nostre equip mèdic tampoc deixa de banda la seva feina. Sempre estem preparats per atendre a aquelles famílies que estan en ple tractament o que decideixen iniciar-lo en aquests mesos estivals.

En l’època de vacances, molts pacients aprofiten la calma i relaxació d’aquestes setmanes per a iniciar un tractament lluny del rebombori del dia a dia. Igual que durant la resta de l’any, a l’estiu també oferim atenció personalitzada en tots els idiomes durant les 24 hores dels 7 dies de la setmana. Precisament és durant aquests dies quan els nostres pacients aprofiten millor els serveis especials en la nostra clínica de Barcelona. Alguns exemples són la reserva per hores d’espais privats, el tour per la ciutat, les sessions de massatge i acupuntura…

Els nostres petits pacients també estan sempre atesos

El nostre laboratori mai s’atura. Fins i tot quan la clínica està tancada al públic, el nostre equip de biòlegs treballa en els laboratoris on el nostre petit pacient és l’embrió. Els futurs paren poden seguir-lo en directe a través de l’Embryomobile. Aquesta aplicació els ofereix les imatges en temps real dels seus embrions mentre es desenvolupen a la incubadora. Poden connectar-se des de casa a través de l’ordinador o des del seu telèfon mòbil tantes vegades com vulguin. Els nostres estudis han demostrat que aquesta aplicació els aporta tranquil·litat i disminueix notablement la seva ansietat. Són molts els pacients que han fet servir l’Embryomobile i, a més a més, en més d’una ocasió al dia.

Contacta amb nosaltres per a concretar una primera visita amb un metge especialitzat en Reproducció Assistida, sense llistes d’espera i amb la mateixa disponibilitat que la resta de l’any.